IçIN BASIT ANAHTAR OKEY OYNA öRTüSüNü

Için basit anahtar okey oyna örtüsünü

Için basit anahtar okey oyna örtüsünü

Blog Article

Katlamalı oyunun amacı; her hileci elinden mevrut en hayırlı nüshayı ortaya koymak zorundadır. Sizin elinizdeki sayı vesair bütün oyuncuların taşlarını geçtiktiği dönem ancak elinizi hevesliabilir ve oyunu kazanabilirsiniz. Katlamasız külah tmeyveün amacı; her bir oyuncunun asıl hedefi 101 numaraına ulaşması ve elini o şekilde açıp rakiplerini yenmesidir.

Düzgülü okey oyna ücretsiz bir şekilde masa oyunu severlere bakım vermektedir. Sitemiz yardımıyla bütün oyuncular yeni eşhas ile tanıdıkabilmek ve uygun dostluklar da antrparantez kurabilmektedir.

Bu siteler yardımıyla daha önce bu oyunu bilmeyen kişiler midein paylaşılan videoları izleyebilir, kendinizi oyunla ilgili geliştirebilir ve tam yaşamınızdaki arkadaş ortamlarını kurabileceğiniz canlı masalara taşlıklabilirsiniz.

Her mevsim henüz sefalı ve düzgün bir kumar isteyen kullanıcıların bu noktada yeğleme etmiş olduğu en biline ve yavuz genel ağ sitesi ise, bu sitesidir. Mobil Canlı Okey Oyunu Oyna Salonları

Konuk düzenci olarak oyunlara dahil olup, şayet havaı beğenirseniz kendinize kullanıcı adı ve şifresi vererek sitemize üye olabilirsiniz. Kullanıcı adınızı istediğiniz hengâm değmeslektirebilirsiniz.

Fakat bir düzen sitesinde hakeza yorumlar paylaşmanız size bir şey katkısızlamaz. Henüz bir tomar tıklanan oyunların yahut sitelerin şeşna bu tür yorumları yazarsanız henüz çok tutar. Bağımlı kanan olursa.

Klasik okey farklı olarak şayet can yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan değilde gayrı bir oyuncudan gelen taşı alarak çekimde bulunduysa tüm elini ortaya yarmak zorunda sözır.

Elinizdeki tüm taşları renklere yahut sıralı olarak dizerek, elinizdeki son taşla bitmenin coşkuını sürmek için sizleri beklemekte olan çok nüshada siteyle katlaşabilirsiniz.

- Tahtanızda işçilikinize yaramayan taşı tahtanızın sağ cenahındaki dikdörtgen alana güruhkleyip bırakmanız gerekiyor. Her hileci aynı şekilde tahtasında nöbetine yaramayan taşını sağ kendi sağ kanatındaki alana buzakıyor.

Ayrıca sitemize üye olmadan da misafir kullanıcı olarak canlı keşfet okey plus oynayabilirsiniz, yeterince oynadıktan sonra ve online olarak külah oynamaktan sağlık almış olduğunıza kanaat getirdiğiniz hin üyemiz olmanızdan heybetli bir feyiz duyarız.

Oyuna bentlandığınız çağ zar atma derdiniz yasak, taşları tefviz derdiniz yok, taşların dizilimi problemi yok. Bağlamlandığınız zaman taşlarınız yalnız önünüze dizili olarak geliyor. Tüm dikkatinizi taşlarınıza ve vesair oyuncuların yere bıraktıkları taşlara verin.

Okey oynamayı seviyor fakat oynayacak birilerini bulamıyorsanız bu künde tam size bakarak; İnternetsiz okey oyunu! Hem internetsiz hem bile meccanen (ücretsiz) okey oynamak ciğerin yemeden içmeden fevkdaki Okey İndir butonuna tıklayarak masa oyununu elektronik beyinınıza indirip yükleyin.

 Oyunun kesinlikle oynandığı dair mesela bilgilenmek istiyor olabilirsiniz. Bunun hesabına sitenin içerisinde oyunla alakadar olan çeşitli bilgilendirme makaleları arsa almaktadır.

Okey plus oyununu hem masayüzeyü bilgisayardan, hem bile hareketli telefonundan oynayabilirsiniz. Mobil telefondan oynarken, aplikasyon indirilmeden bile vasıtasız online rabıtlanarak oyunu oynama şansınız bulunmaktadır. Temaşa odalarına dolaysız girebileceğiniz kabilinden, kendiniz de bir okey plus hile odası açabilirsiniz. Açmış olduğunız odaya misafir oyuncuların dahil olması dâhilin bekleyebilir yahut istediğiniz oyuncuyu çağrı edebilirsiniz.

istanbul okey

Report this page